Pieteikšanās hakatonam

Copernicus Hackathon and Climathon Riga 2018

2018.gada 26. oktobris

Norises vieta: Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrika (Ķīpsalas iela 6, Rīga)

Organizatori: Vides risinājumu institūts, Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrika

Hakatona tēma: Copernicus satelītu datu iespējas pilsētu viedai pārvaldīšanai klimata pārmaiņu kontekstā

 

Pieteikties aicināti studenti, pētnieki, uzņēmēji, novatori un profesionāļi, kas pārstāv tādas jomas kā programmēšana, grafiskais un programmatūru dizains, pilsētplānošana, mārketings, datu pētniecība, ģeogrāfisko informāciju sistēmas, Zemes novērošana, projektu vadība, vides inženierija, vides aizsardzība, finanses, un citas jomas, kuru zināšanas varētu palīdzēt radīt novatoriskus risinājumus gudrai pilsētu pārvaldībai klimata pārmaiņu kontekstā.

Pieteikties iespējams individuāli vai komandā. Vēlams, lai komandā būtu vismaz viens dalībnieks, kuram ir pieredze kādā no sekojošām jomām: satelītu dati un to apstrāde, digitālo attēlu apstrāde, interneta risinājumu izstrāde.

Organizatori iesaka pieteikties hakatonam ar iepriekš nokomplektētu komandu - tādējādi jau pirms pasākuma var apzināties katra dalībnieka kompetences un plānot komandas darba dinamiku, kā arī, veiksmīga rezultāta gadījumā, būs ērtāk turpināt idejas attīstību un realizēt to. Dalībnieki, kas pieteiksies individuāli, tiks apvienoti komandās hakatona norises dienā, ievērojot starpdisciplināru komandu izveides principus.

Lai labāk sagatavotos hakatonam, organizatori aicina vismaz vienam no katras komandas dalībniekiem apmeklēt kādu no iesildīšanās semināriem. Komandām, kuru pārstāvji būs apmeklējuši iesildīšanās seminārus, būs priekšrocības dalībai hakatonā.

Pieteikšanās nolikumu iespējams skatīt šeit.

Pieteikšanās termiņš: līdz 2018.gada 19.oktobrim hakatonam iespējams pieteikties Climathon iniciatīvas mājas lapā šeit